Nowości, Teatr Evergreen, Wydarzenia, Zapowiedzi

“A przecież byłam…” Ania Włoch śpiewa Umer

To nie będzie zwykły koncert. To będzie poruszająca muzyczna podróż — pełna emocji, wspomnień i znaczeń — w którą zabierze nas niezwykle utalentowana szansonistka Ania Włoch. Na scenie towarzyszyć jej będą znakomici muzycy pod kierownictwem Sławka Bielawca oraz chór Collegium Cantorum Polonia pod dyrekcją Elizy i Arkadiusza Góreckich.

Muzyczny spektakl „A przecież byłam…” w całości utkany z piosenek zmarłej w grudniu 2025 roku Magdy Umer — mistrzyni poezji śpiewanej, dziennikarki i reżyserki — stanie się intymnym spotkaniem z naszą młodością, wrażliwością i tym, co wciąż w nas żywe.

Czeka na Was nie tylko muzyka i poezja, lecz także nieoczywiste interpretacje, artystyczne zaskoczenia oraz możliwość współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia. Spotkamy się w Akademii Muzyki PaSO (5400 N. Lawler Ave., Chicago) 25 (sobota godz. 19.00) i 26 kwietnia (niedziela godz. 17.00) 2026 roku.

Producentem wydarzenia jest Wydawnictwo Evergreen. To kolejne przedsięwzięcie realizowane w ramach Teatru Evergreen, który zadebiutował spektaklem „Ostatnia kropka” autorstwa Małgorzaty Błaszczuk i Ewy Figurski.

W koncercie biorą udział:

Ania Włoch – wokal

Sławomir Bielawiec – fortepian

Krzysztof Pabian – kontrabas

Patrycja Likos-Nadybal – wiolonczela

Tadeusz Kaźmierczak – perkusja

Jan Zieńko – gitara

chór Collegium Cantorum Polonia pod dyrekcją Elizy i Arka Góreckich

Wojtek Włoch

Voytek Glinkowski

Ania Stokłosa

Piotr Włodarczyk

🎟 Bilety w cenie $55

kupisz tutaj:  mojbilet.com 

                     PASO📞(773) 467-9000

                     Wydawnictwo 📞 (847) 721-8408

 

 

Udostępnij ten artykuł swoim przyjaciołom i znajomym

Wydawnicze momenty

Spotkania i wydarzenia