Skip to content Skip to footer

Opowiedz swoją historię

W lutym 2022 roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy pierwsze z cyklu spotkań zatytułowanych “Opowiedz nam swoją historię”. W gościnnych prograch Art Gallery Kafe w fantastycznej, przyjaznej i kameralnej atmosferze przełamaliśmy się swoimi historiami, przy których śmialiśmy się, płakaliśmy i nie dowierzaliśmy.

To właśnie te storytellingowe spotkania zainspirowały nas do stworzenia antologii opowieści emigracyjnych “Kierunek Ameryka”.

Screen Shot 2022-03-10 at 10.40.49 AM

Jak świat światem ludzie dzielili się swoimi opowieściami, wspólnie przy tym śmiejąc się i płacząc. KAŻDY z nas ma swoje historie warte przekazania dalej, szczególnie dzisiaj, kiedy świat zalewa nas falą nieistotnych głupot. 

W pierwszym wieczorze z cyklu OPOWIEDZ NAM SWOJĄ HISTORIĘ, który odbył się 28 lutego 2022 r., niejako “na rozgrzewkę” i ośmielenie innych opowieściami podzielili się: Krzysztof Wawer, Grażyna Sygitowicz, Jacek Zieliński, Andrzej Krukowski, Sergiusz Zgrzębski, Andrzej Nowak, Piotr Grochowski.

Spotkanie z prof. Romanem Duszkiem

Spotkanie z legendarnym, wybitnym polskim grafikiem prof. Romanem Duszkiem odbyło się w Art Gallery Kafe 16 lipca 2023 r.
Arcyciekawa prezentacja i historia Polski opowiedziana grafiką. Dziękujemy Panie Profesorze!
Ania Wloch i Jan Zieńko, czyli muzyczny akcent spotkania na najwyższym poziomie - dziękujemy!
Naszym gościom, którzy chcieli pokłonić się talentowi prof. Duszka - ukłony!
Prof. Roman Duszek cały dochód ze sprzedaży
swoich plakatów przeznaczył na Fundacja Dar Serca.